*alt_site_homepage_image*
lt
en

Naujienos

RSS

AMBASADORĖ INA MARČIULIONYTĖ IŠRINKTA GENERALINĖS KONFERENCIJOS KOMITETO PIRMININKE

  Šiandien, spalio 16 d., Paryžiuje, UNESCO būstinėje, prasidėjusios UNESCO Generalinės konferencijos 34 sesijos plenarinio posėdžio metu Lietuvos nuolatinė atstovė prie UNESCO ambasadorė Ina Marčiulionytė išrinkta Įgaliojamųjų raštų komiteto pirmininke.

Komitetas tikrina UNESCO valstybių ir asocijuotų narių, JT bei specializuotų institucijų atstovų, stebėtojų bei nevyriausybinių organizacijų delegacijų įgaliojamuosius raštus ir teikia Generalinei konferencijai ataskaitą.

Šio komiteto, kaip ir kitų dviejų Generalinės konferencijos komitetų bei komisijų, pirmininkai drauge su Generalinės konferencijos vicepirmininkais sudaro GK generalinį komitetą, planuojantį ir koordinuojantį generalinės konferencijos eigą.