Temos Žymėti visus

Rodyti nuo iki
Archyvas »
Praktika Lietuvos Respublikos ambasadoje Izraelio Valstybėje Įkelta2019.01.24

Praktikos metu įgysite praktinių žinių ir gebėjimų tarptautinių santykių srityje, susipažinsite su Lietuvos ir Izraelio dvišalių santykių dinamika, prisidėsite prie Lietuvos vardo viešinimo socialiniuose tinkluose kampanijos.

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje kviečia atlikti praktiką Įkelta2019.01.07

Lietuvos Respublikos ambasada Airijoje kviečia Lietuvos Respublikos piliečius, baigusius ne mažiau kaip 2 studijų kursus, arba absolventus, baigusius aukštąsias mokyklas ne vėliau kaip prieš 2 metus iki praktikos pradžios, atlikti praktiką. Praktikos metu susipažinsite su Lietuvos Respublikos ambasados Airijoje veikla, prisidėsite prie ambasados konsulinio skyriaus darbo, įvairių renginių organizavimo.

LR nuolatinė atstovybė prie tarptautinių organizacijų Vienoje kviečia atlikti praktiką Gynybos patarėjo padalinyje Įkelta2018.10.25

Lietuvos Respublikos nuolatinė atstovybė prie tarptautinių organizacijų Vienoje siūlo atlikti praktiką aukštosios mokyklos studentui (-ei) ar absolventui (ei).

Lietuvos Respublikos ambasada Rumunijoje kviečia atlikti praktiką Rumunijos pirmininkavimo ES laikotarpiu Įkelta2018.10.19

Lietuvos Respublikos ambasada Rumunijoje kviečia Lietuvos Respublikos piliečius, baigusius  ne mažiau kaip 2 studijų kursus, arba absolventus, baigusius aukštąsias mokyklas ne vėliau kaip prieš 2 metus iki stažuotės pradžios, atlikti praktiką/stažuotę  ambasadoje Rumunijos pirmininkavimo ES Tarybai laikotarpiu (2019 m. sausio-birželio mėn.). Praktikos metu susipažinsite su ambasados veikla, dvišaliais santykiais, prisidėsite prie vizitų, ambasados renginių organizavimo, delegacijų priėmimo, užsiimsite aktualios informacijos stebėsena, informacijos platinimu socialiniuose tinkluose ir kt.

 

Praktika Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje Įkelta2018.07.02

Kviečiame studentus atlikti praktiką Lietuvos nuolatinėje atstovybėje Europos Sąjungoje Briuselyje.

Kraunami skelbimai

Naujienlaiškio prenumerata